Aрхива претходних лицитација

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 23. мај 2017.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 16. мај 2017.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 11. мај 2017.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 25. април 2017.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 21. април 2017.

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 19. април 2017.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 21. април 2017.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 19. април 2017.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 13. април 2017.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 11. април 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 7. април 2017.

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 7. април 2017.

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 7. април 2017.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 7. април 2017.

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 7. април 2017.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 6. април 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 31. март 2017.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 31. март 2017.

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 30. март 2017.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 30. март 2017.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 30. март 2017.

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 30. март 2017.

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 28. март 2017.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 22. март 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 22. март 2017.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 17. март 2017.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 13. март 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 9. март 2017.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 9. март 2017.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 9. март 2017.

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 3. март 2017.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 2. март 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 28. фебруар 2017.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 24. фебруар 2017.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 21. фебруар 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 21. фебруар 2017.

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 14. фебруар 2017.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 3. фебруар 2017.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 25. јануар 2017.

ШГ "Пријепоље" Пријепоље

Датум одржавања: 24. јануар 2017.

ШГ "Пријепоље" Пријепоље

Датум одржавања: 24. јануар 2017.

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 20. јануар 2017.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 12. јануар 2017.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 10. јануар 2017.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 5. јануар 2017.

ШГ "Крагујевац" Крагујевац

Датум одржавања: 4. јануар 2017.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 30. децембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 30. децембар 2016.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 29. децембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 26. децембар 2016.

ШГ "Пирот" Пирот

Датум одржавања: 23. децембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 23. децембар 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 21. децембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 21. децембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 21. децембар 2016.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 20. децембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 19. децембар 2016.

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 16. децембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 16. децембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 15. децембар 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 15. децембар 2016.

ШГ "Пријепоље" Пријепоље

Датум одржавања: 15. децембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 13. децембар 2016.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 13. децембар 2016.

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 9. децембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 9. децембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 8. децембар 2016.

ШГ "Крагујевац" Крагујевац

Датум одржавања: 7. децембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 6. децембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 5. децембар 2016.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 2. децембар 2016.

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 2. децембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 2. децембар 2016.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 30. новембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 29. новембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 28. новембар 2016.

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 25. новембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 24. новембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 23. новембар 2016.

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 23. новембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 17. новембар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 15. новембар 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 15. новембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 15. новембар 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 10. новембар 2016.

ШГ "Крагујевац" Крагујевац

Датум одржавања: 10. новембар 2016.

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 10. новембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 9. новембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 7. новембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 7. новембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 2. новембар 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 1. новембар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 31. октобар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 28. октобар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 26. октобар 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 24. октобар 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 21. октобар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 19. октобар 2016.

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 18. октобар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 17. октобар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 12. октобар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 6. октобар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 4. октобар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 29. септембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 23. септембар 2016.

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 23. септембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 21. септембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 21. септембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 16. септембар 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 6. септембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 1. септембар 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 26. август 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 22. август 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 18. август 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 15. август 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 10. август 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 27. јул 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 19. јул 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 17. јун 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 3. јун 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 3. јун 2016.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 2. јун 2016.

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 2. јун 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 31. мај 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 26. мај 2016.

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 20. мај 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 19. мај 2016.

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 18. мај 2016.

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 12. мај 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 12. мај 2016.

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 12. мај 2016.

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 9. мај 2016.

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 28. април 2016.

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 28. април 2016.

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 28. април 2016.

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 28. април 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 28. април 2016. године

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 27. април 2016. године

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 27. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 26. април 2016. године

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 26. април 2016. године

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 26. април 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 22. април 2016. године

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 22. април 2016. године

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 22. април 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 22. април 2016. године

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 22. април 2016. године

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 21. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 21. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 21. април 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 21. април 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 20. април 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 20. април 2016. године

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 19. април 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 19. април 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 18. април 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 18. април 2016. године

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 15. април 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 15. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 14. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 14. април 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 14. април 2016. године

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 14. април 2016. године

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 13. април 2016. године

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 13. април 2016. године

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 12. април 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 11. април 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 11. април 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 11. април 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 8. април 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 8. април 2016. године

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 8. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 7. април 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 7. април 2016. године

ШГ "Крагујевац" Крагујевац

Датум одржавања: 7. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 1. април 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 1. април 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 1. април 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 31. март 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 31. март 2016. године

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 30. март 2016. године

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 30. март 2016. године

ШГ "Крагујевац" Крагујевац

Датум одржавања: 30. март 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 29. март 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 29. март 2016. године

ШГ "Ниш" Ниш

Датум одржавања: 28. март 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 28. март 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 25. март 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 25. март 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 25. март 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 25. март 2016. године

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 25. март 2016. године

ШГ "Пирот" Пирот

Датум одржавања: 22. март 2016. године

ШГ "Тимочке шуме" Бољевац

Датум одржавања: 22. март 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 18. март 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 18. март 2016. године

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 18. март 2016. године

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 18. март 2016. године

ШГ "Јужни Кучај" Деспотовац

Датум одржавања: 17. март 2016. године

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 17. март 2016. године

ШГ "Пријепоље" Пријепоље

Датум одржавања: 14. март 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 11. март 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 11. март 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 11. март 2016. године

ШГ "Крагујевац" Крагујевац

Датум одржавања: 11. март 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 10. март 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 8. март 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 3. март 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 4. март 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 4. март 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 30. март 2016. године

ШГ "Расина" Крушевац

Датум одржавања: 3. март 2016. године

ШГ "Шумарство" Рашка

Датум одржавања: 2. март 2016. године

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 2. март 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 29. фебруар 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 29. фебруар 2016. године

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 26. фебруар 2016. године

ШГ "Ниш" Ниш

Датум одржавања: 26. фебруар 2016. године

ШГ "Северни Кучај" Кучево

Датум одржавања: 26. фебруар 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 26. фебруар 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 25. фебруар 2016. године

ШГ "Борања" Лозница

Датум одржавања: 19. фебруар 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 19. фебруар 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 18. фебруар 2016. године

ШГ "Пирот" Пирот

Датум одржавања: 18. фебруар 2016. године

ШГ "Столови" Краљево

Датум одржавања: 12. фебруар 2016. године

ШГ "Топлица" Куршумлија

Датум одржавања: 12. фебруар 2016. године

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 11. фебруар 2016. године

ШГ "Београд" Београд

Датум одржавања: 10. фебруар 2016. године

ШГ "Пирот" Пирот

Датум одржавања: 10. фебруар 2016. године

ШГ "Врање" Врање

Датум одржавања: 26. јануар 2016. године

ШГ "Ниш" Ниш

Датум одржавања: 15. јануар 2016. године

ШГ "Ужице" Ужице

Датум одржавања: 12. јануар 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 11. јануар 2016. године

ШГ "Шума" Лесковац

Датум одржавања: 5. јануар 2016. године

ШГ "Голија" Ивањица

Датум одржавања: 4. јануар 2016. године